Więcej o płatnościach

Zależnie od wybranego kanału sprzedaży (internetowego lub pocztowego), dostępne są następujące metody płatności:

 1. Sprzedaż pocztą - przedpłata na konto
 2. Sprzedaż internetowa  - płatność poprzez DotPay:
  1. płatności elektroniczne
  2. przelew
  3. przekaz pocztowy,
  4. karta kredytowa,
  5. PayPal

Sprzedaż pocztą - przedpłata na konto

Aby dokonać zakupu drogą wysyłkową, należy przesłać nam zamówienie emailem na adres [email protected]. Z informacją o tym jakie produkty chcemy zakupić oraz jaką ilość licencji.

Na podstawie zamówienia wystawimy Państwu fakturę Proforma z prośbą o jej opłacenie. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym, wyślemy Państwu płytę CD z zamówionymi przez Państwa produktami na wskazany adres. Wysyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Poskiej S.A.

Sprzedaż elektroniczna - płatności DotPay

Na Findict.pl za zamówione produkty możesz zapłacić przy użyciu elektronicznych form płatności. Transakcje na Findict.pl realizowane są za pośrednictwem DotPay.pl. DotPay.pl stosuje szyfrowanie przesyłu danych w oparciu o technologię SSL co zapewnia bezbieczeństwo podanych przez Ciebie danych.

DotPay S.A. jest uprawnione do dokonywania rozliczeń pieniężnych w Polsce i podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego.

Zasada działania płatności elektronicznych DotPay

 1. Zamówienie na dany produkt składają Państwo na stronie FinDict.pl. Ostatnim krokiem realizacji zamówienia na stronie FinDict, jest wybranie formy płatności lub swojego banku i kliknięcie przycisku "Zapłać" na stronie "Formularz płatności".
 2. Po kliknięciu tego przycisku, zostaną Państwo przeniesieni na stronę firmy DotPay S.A., która jest szyfrowana w oparciu o technologię SSL, dzięki czemu Państwa dane są bezpieczne. Firma DotPay S.A. współpracuje z większością banków w Polsce w zakresie rozliczeń i płatności internetowych. Po zweryfikowani swoich danych na stronie DotPay, klikamy "Dokonaj Płatności" u dołu strony.
 3. Po kliknięciu "Dokonaj Płatności" na stronie DotPay, na podstawie wybranego w "Formularzu płatności" swojego banku, zostaną Państwo przeniesieni na stronę logowania do banku. Jeśli płatność dokonywana jest kartą kredytową, przejdą Państwo do strony DotPay, gdzie należy podać dane dotyczące karty.
 4. DotPay S.A. przekazuje bankowi elektronicznie informację o odbiorcy wpłaty oraz jej wysokości. Po zalogowaniu do swojego banku, będą Państwo od razu przeniesieni na stronę płatności, na której płatność przeprowadza się tak jak za zwyczaj, z tą różnicą, że z reguły dane do płatności są już wypełnione. W przypadku płatności kartą, DotPay połączy się z centrum rozliczeniowym Państwa karty i dokona pobrania środków.
 5. Po dokonaniu płatności mogą się Państwo wylogować z banku i zostaną Państwo przeniesieni spowrotem na stronę DotPay S.A., skąd mogą Państwo wrócić na stronę Findict.pl
 6. DotPay S.A. automatycznie, przekazuje elektroniczną informację do witryny Findict.pl o tym, czy transakcja zapłaty przebiegła pomyślnie. Jeśli tak jest, dostęp do zamówionych produktów otrzymują Państwo natychmiast.

Korzyści z wykorzystania płatności internetowych DotPay S.A.

 1. Państwa dane są bezpieczne.
  1. DotPay szyfruje połączenie w technologii SSL, dzięki czemu nikt nie może przechwycić przekazywanych przez DotPay danych.
  2. Państwa dane dostępowe do konta bankowego są bezpieczne. Nie podają ich Państwo nikomu a jedynie wykorzystują do zalogowania się na konto w banku. Nie otrzymuje ich nikt poza Państwa Bankiem (ani DotPay ani Findict.pl)
  3. Jeśli płacą Państwo kartą kredytową, dane Państwa karty są bezpieczne gdyż pobierane są przez DotPay S.A. na zaszyfrowanej stronie. Nawet FinDict.pl nie ma do nich dostępu.
 2. Transakcja jest bardzo szybka. W przypadku przelewów z konta we współpracującym banku poprzez systemy elektronicznej płatności, przelew jest z reguły natychmiastowy. Oznacza to, ze otrzymają Państwo dostęp do zamówionych produktów w kilka minut po dokonaniu płatności.

Brak dodatkowych opłat

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za transakcję płatności. Jedyne opłaty jakie możesz ponieść to te wynikające z tabeli opłat i prowizji Twojego banku.

Reklama

Pozdrawiamy serdecznie.

Redakcja Findict.pl

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu:

Redakcja Findict.pl

[email protected]

tel: 58 735 65 21

 

Reklama