Nowy panel do śledzenia notowań akcji

biznesradar

Tych z was, którzy aktywnie grają na giełdzie może zainteresować nowo powstały serwis biznesradar.pl. Jest to serwis mający uprościć inwestorowi śledzenie notowań spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Oczywiście wiele jest już ciekawych serwisów dostarczających takich samych informacji (bankier.pl, money.pl czy każdy większy portal), jednak jest kilka rzeczy, które szczególnie podobają mi się w biznes radarze i mocno go wyróżniają

Wiele wykresów na jednej stronie

Dotychczas musiałem szukać swoich spółek w całej długiej liście walorów i otwierać każdy wykres odrębnie. Jeśli chciałem śledzić wykresy w miarę regularnie w ciągu dnia, musiałem mieć otwartych wiele okien przeglądarki i skakać pomiędzy nimi.

W biznesradar.pl można ustawić sobie, które spółki chcemy oglądać i ich wykresy będą pojawiały nam się na stronie głównej. Dodatkowo możemy je ustawiać w dowolnej kolejności.

Od teraz jeden rzut oka i widać co się dzieje ze wszystkimi naszymi akcjami na raz.

Automatyczne odświeżanie

To jest druga największa zaleta serwisu. Nie dość, że nie muszę skakać pomiędzy oknami przeglądarki to dodatkowo nie muszę ich odświeżać. Wykresy rysują się same a najnowsze wiadomości z rynku same pojawiają się w lewym pasku.

Alerty

To już nic nadzwyczajnego, bo wiele serwisów je oferuje, ale fajnie ze są. Możemy ustawić automatycznie powiadamianie o tym że dana spółka przekroczyła jakiś tam poziom cenowy i otrzymywać e-maile kiedy to się stanie.

Opóźnienie oczywiście jest

Standardowe 15 minutowe opóźnienie jest jak wszędzie, ale jak na to że serwis jest darmowy, uważam go za naprawdę świetne narzędzie dla aktywnych uczestników rynku.

Przypisy

Źródło: antyweb.pl

Reklama