Oferta współpracy dla studentów

Jeśli studiujesz na kierunku o profilu ekonomicznym oraz szukasz okazji aby poprawić swój miesięczny budżet, współpraca z FinDict.pl może być właśnie dla Ciebie.

Na stronach FinDict.pl staramy się przedstawiać jak najwyższej jakości wiedzę z zakresu ekonomii. Zapraszamy Cię do udziału w tworzeniu kursów oraz definicji pojęć ekonomicznych w naszym słowniku.

Oferujemy

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, oferujemy:

  • Wynagrodzenie - indywidualnie ustalane i dostosowane do poziomu Twojej wiedzy i jakości tworzonych kursów oraz definicji,
  • Okazję nauki i rozwoju - Twoja praca będzie recenzowana przez ekspertów z danej dziedziny, komentarze będą wysyłane do Ciebie, abyś mógł wiedzieć w jakim stopniu poprawnie pokryłeś dany temat.
  • Możliwość pracy zdalnej w nienormowanym czasie pracy,
  • Możliwość elastycznego regulowania ilości wykonywanej pracy,
  • Możliwość wyboru tematów na które zamierzasz pisać. Możemy również pomóc Ci wybrać hasła lub zagadnienia pokrewne Twojej dziedzinie studiów oraz stopniowi ich zaawansowania.

Dodatkowe informacje

Na FinDict.pl traktujemy prawa autorskie bardzo poważnie. Wszystkie prace nadesłane przez naszych współpracowników są sprawdzane pod kątem naruszenia praw autorskich.

Zapłata następuje dopiero, gdy materiał zostanie zaakceptowany do publikacji. Jeśli uznamy, że nadesłany materiał nie spełnia naszych wymogów dotyczących jakości, odeślemy go do poprawy.

Kontakt

Jeśli byłbyś zainteresowany współpracą lub chcesz uzyskać dodatkowe informacje, napisz do nas: findict@findict.pl

Reklama